Ritmik Jimnastik Antrenmanları,
2014 - 2018 doğumlular ile Habire Yahşi Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılmaktadır.

Grup kontenjanımız 10 kişidir.

ANTRENMAN SAATLERİ

SALON 1

JİMNASTİK

CUMARTESİ - PAZAR

Branş Saat Doğum Yılı
RİTMİK 09:00 - 10:00 2014, 2015
RİTMİK 10:00 - 11:00 2016, 2017
SALON 2

JİMNASTİK

CUMARTESİ - PAZAR

Branş Saat Doğum Yılı
TEMEL 09:00 - 10:00 2014, 2015, 2016
TEMEL 10:00 - 11:00 2017, 2018

JİMNASTİK HABİRE YAHŞİ SPOR OKULU (Ritmik ve Artistik)

Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu, Jimnastik Spor Okulu ile çocukların spora adapte olmalarını ve sevdikleri sporla ilgilenmelerini sağlayacak fırsatlar sunuyor! Küçük yaştaki çocukların hem zihinsel hem de fiziksel gelişimini destekleyen jimnastikle spor etkinlikleri çok özel bir noktaya ulaşıyor! Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu Türk sporuna katkı sağlayacak sağlıklı ve başarılı bireyler yetiştirme arzusundadır. Bu kapsamda Jimnastik Spor Okulu farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Her yaş grubunda başarılı atletler çıkarmayı amaçlarken sosyal anlamda da başarı önemsenmektedir. Artistik ve Ritmik Jimnastik dalında çocuklara temel antrenmanları gerçekleştirme fırsatı sunuluyor.

Jimnastik Spor Okulu Neler Sunuyor?

Ritmik ve Artistik olmak üzere 2 farklı dalda sporcular yetiştirme arzusunda olan Jimnastik Spor Okulu, bu hedef doğrultusunda haftanın belirli günlerinde antrenmanlarla çocukların gelişimini sağlıyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşen ve yaş gruplarına göre değişen antrenmanlarda amaç sporcu gelişimi oluyor. 2014 ile 2018 yılları arasında doğan çocukların kayıt yaptırabildiği Jimnastik Spor Okulu’na siz de çocuğunuzun kaydını yaptırabilirsiniz. Yarının başarılı sporcularına yatırım yapmak amacıyla kayıt yaptıktan sonra çocuğunuzdaki gelişimi siz de fark edeceksiniz. Çünkü Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu sadece sporcu gelişimini önemsemez. Aynı zamanda paylaşmayı ve ekip olmayı da aşılar. Bu nedenle de Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu çatısı altında olan her çocuk birliktelik bilincini kazanır.

Jimnastik Grubu Antrenörleri

Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu sporcu gelişimi ve sağlığını önemser. Üstelik bütün çalışmalarını bu bakış açısıyla yürütür. Bu noktada jimnastik antrenmanlarına katılmayı arzu eden çocukların eğitmenleri özenle seçilmektedir. Çocuk psikolojisinden anlayan ve onların gelişimine katkı sağlayacak başarılı antrenörler tercih edilmektedir. Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu bünyesindeki tüm antrenörlerin sporla ilgili ve sporculuk geçmişi olan kimseler olması önemsenmektedir. Özellikle Jimnastik Spor Okulu’nda bulunan antrenörler bu konuda oldukça başarılı isimlerdir. Siz de çocuğunuzun jimnastik dalında başarılı olması ve sporcu bilincine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yarının başarılı sporcularına bugünden yatırım yapmak için Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu’nu tercih etmelisiniz. Kaliteli hizmetleri ile spor okullarımız size beklentilerinizden fazlasını verecektir.

YUKARI