Basketbol Antrenmanları,
2010 - 2017 doğumlular ile Habire Yahşi Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılmaktadır.

ANTRENMAN SAATLERİ

SALON 1

BASKETBOL

CUMARTESİ - PAZAR

Branş Saat Doğum Yılı
JUNİOR BASKETBOL 11:15 - 12:15 2015, 2016 Akademi
BASKETBOL 12:15 - 13:15 2013, 2014
BASKETBOL 13:15 - 14:15 2015, 2016, 2017
BASKETBOL 14:15 - 15:15 2010, 2011, 2012

Basketbol Spor Okulu

Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu bünyesinde Basketbol Spor Okulu kaydı yaptırarak çocuklarınızın geleceğine yatırım yapabilirsiniz. En önemli spor dallarından bir tanesi olan basketbolda kaliteli hizmet sunan Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu ile çocuklarınıza sporu aşılıyoruz. Basketbol, 5 kişiyle oynana bir takım oyunudur. Bu nedenle de basketbol spor Okuluna katılan çocukların takım ruhunu hissetmesini sağlıyoruz. Üstelik takım ruhunu hisseden çocukların bireysel becerilerini de geliştiriyoruz. Böylelikle spor yapan çocukların hem zihinsel hem de fiziksel gelişimi destekliyoruz.

Farklı Yaş Grupları için Basketbol Spor Okulu

Basketbolun bir takım oyunu olduğu anlayışından uzaklaşmadan hareket ediyoruz. Sporun çocuklar için eğitici, geliştirici ve sağlığı destekleyici rolünü göz ardı etmeden basketbol eğitimleri veriyoruz. Basketbolun diğer spor dallarına nazaran karmaşık kurallar içermesine rağmen verdiğimiz eğitimle küçük yaşta profesyonel kariyere hazırlık yapıyoruz. Farklı yaş gruplarındaki çocukların yarının basketbolcuları olması adına çalışmalar yürütüyoruz. Kız ve erkek grupları olarak ayırdığımız basketbol takımlarının fiziksel ve yaş anlamında eşit güçte takımlara dağılmalarını sağlıyoruz. Mücadele ruhunu aşılarken sporun dostluk ve kardeşlik anlayışıyla gerçekleştirilebilecek bir etkinlik olduğu düşüncesinden uzaklaşmıyoruz.

Basketbol Spor Okulunda Profesyonel Eğitim

Türk basketbolunun yarınlarını kurtaracak kız ve erkek basketbolcuların yetişmesi adına çalışmalar yürütüyoruz. Eğitimlerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi adına antrenörlerimiz eşliğinde çalışmalar yapıyoruz. Üstelik basketbol kurallarında yapılan düzenlemelere uygun eğitimler vererek gerçek basketbolcular yetiştiriyoruz. Çocukların müsabaka ruhunu hissetmesi adına rekabet ortamını yaratırken azmin olumsuz bir hırsa dönüşmemesini sağlıyoruz. Bu noktada bilinçli sporcuların geliştirilmesi için gerekli bütün adımları atıyoruz. Siz de Basketbol Spor Okulu ile yarının başarılı basketbolcuları için kayıt yaptırabilirsiniz. Kaydını yaptığınız çocuğunuzun başarılı bir şekilde spora devam etmesi adına üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. 2009 ile 2015 yılları arasında doğan çocukların spora başlaması için kaliteli çalışmalar yürütüyoruz. Siz de bu yaş gruplarındaki çocuklarınız için kayıt ve diğer işlemleri tamamlayarak Beşiktaş JK Ataşehir Spor Okulu ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz. Basketbola aşık ekibimiz ve çocuklara sporun güzelliklerini aşılayan anlayışımızla hareket ediyoruz. Yarının basketbolcularını yetiştirecek olmanın bilinciyle de kusursuz bir sürece imza atıyoruz.

YUKARI